RATIONAL SelfCookingCenter XS – Mały Piec Wielkich Możliwości

128

Firma Rational od lat produkuje doskonałe piece konwekcyjno-parowe i jest niekwestionowanym liderem w klasie urządzeń 6, 10 i 20 półkowych, stanowiących ważny element wyposażenia gastronomii. Od wielu lat, z nowatorskich rozwiązań firmy korzystają codziennie tysiące  kucharzy w lokalach na całym świecie. Sukces Rationala jest ściśle związany z myślą techniczną, jaka przyświeca tej marce od początku jej istnienia, nieustannemu wsłuchiwaniu się w potrzeby kucharzy i restauratorów oraz zastosowaniu najlepszych materiałów. Nie bez znaczenia pozostaje wzorcowy system kontroli jakości, dzięki któremu piece Rational mogą być używane przez wiele lat przy niskim współczynniku awaryjności.

Najnowszy produkt to SelfCookingCenter XS, czyli piec niewielkich rozmiarów, który posiada większość cech dużych urządzeń profesjonalnych, czyli możliwość gotowania na parze, grillowania i pieczenia. Obsługa SelfCookingCenter XS jest bardzo prosta dzięki wyświetlaczowi umieszczonemu po lewej stronie urządzenia, wystarczy wybrać produkt i stopień wypieczenia, resztę samodzielnie ustali urządzenie w oparciu o setki przepisów wprowadzonych do pamięci urządzenia. Bardzo przydatną funkcją są załadunki mieszane, (funkcja stosowana od lat w dużych modelach RATIONAL), dzięki którym można przyrządzać wiele potraw jednocześnie, takie rozwiązanie pozwala znacząco oszczędzić czas i energię. Dla tych, którzy wolą obsługiwać urządzenie ręcznie i samodzielnie zadawać parametry firma przygotowała tryb obsługi manualnej.

Czyszczenie pieca odbywa się z minimalnym udziałem użytkownika, dzięki czemu urządzenie optymalnie dobiera termin mycia komory. W rezultacie otrzymujemy lśniące urządzenie bez żmudnego szorowania i usuwania tłuszczu.

Do modelu SelfCookingCenter XS dostępne jest wyposażenie dodatkowe: taca do grillowania, ruszt grillowy, blachy do smażenia i pieczenia, super spike do kurczaków

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCZYSOŚĆ W GASTRONOMII

BRAK KOMENTARZY