Ostrzałki Chef’sChoice

2654
ostrzałka do noży elektryczna
Elektryczne ostrzałki do noży
Ostry nóż to precyzja cięcia, komfort krojenia a przede wszystkim oszczędność czasu. Pamiętając o tym, jak ważne w czasie pracy w kuchni są ostre noże, prezentujemy ostrzałki Chef’sChoice.

 

Amerykańska firma EdgeCraft w 1985 roku wprowadziła markę Chef’sChoice i pierwsze modele elektrycznych oraz ręcznych ostrzałek do noży. Dzięki nowatorskiemu podejściu do spraw związanych z ostrzeniem i konsekwentnej dbałości o jakość, produkty Chef’sChoice znane są już w ponad 80 krajach na świecie. Firma sukcesywnie powiększa swoją ofertę w zakresie urządzeń do ostrzenia noży i nożyczek.

W Polsce, od wielu lat dystrybutorem produktów Chef’sChoice jest firma Tom-Gast z Łodzi. W naszym kraju, uznaniem kucharzy, pracowników firm cateringowych i sklepów spożywczych cieszą się zwłaszcza modele elektryczne: Sharpener 2100, CC-130, CC-120, CC-1520 Angle Select.

ostrzałka elektryczna do noży
Ostrzałka Chef’sChoice

Chef’sChoice CC-130

Przy wyborze ostrzałki do noży warto zwrócić uwagę na możliwość uzyskania odpowiedniego kąta ostrza, innego dla noży tradycyjnych, innego dla noży japońskich. Bardzo istotną sprawą jest jest metalowa obudowa ostrzałki, co może być szczególnie ważne przy intensywnym użytkowaniu sprzętu. Model CC-2100 i CC-2000 posiadają wyjmowane moduły, które nadają się do mycia w zmywarkach gastronomicznych, co także jest istotne przy codziennej eksploatacji tego typu sprzętu. Dodatkową korzyścią wyboru ostrzałki z wymiennym modułem ostrzącym jest jej długi okres eksploatacji – elementy, które ulegną naturalnemu zużyciu można wymienić znacznie taniej niż całe urządzenie.

Zobacz prezentację multimedialną:

BRAK KOMENTARZY