Targi Gastronomiczne EuroGastro 2016 WARSZAWA

902
logo eurogastro
EUROGASTRO logo

Jubileuszowa edycja targów EuroGastro 2016 w Warszawie zgromadziła wielu odwiedzających związanych zawodowo z sektorem HoReCa.
Na wystawie obecnych było około 300 wystawców z Polski i zagranicy, wśród nich branża, która interesuje nas najbardziej czyli producenci i importerzy sprzętu gastronomicznego. Swoje stoiska miały największe firmy obecne na targach od wielu lat jak Rational prezentujący doskonałe piece konwekcyjno-parowe, Tomgast, Hendi, Bartscher, ale nie zabrakło też mniejszych firm posiadających swoja renomę: Bizerba, Robot Coupe, lub producenta mebli nierdzewnych firmy POLGAST.

Hendi zaprezentowało bogata ofertę sprzętu gastronomicznego.
Na Targach EuroGastro firma Hendi zaprezentowała sprzęt gastronomiczny ze swojego katalogu na rok 2016. Szczególnie eksponowano ofertę Moretti Forni oraz MBM, czyli firmy które HENDI umieściło w swoim KATALOGU PREMIUM.
Lainox
Piece Lainox przyciągały w czasie targów sporo zwiedzających.
Stoisko firmy Bartscher na targach EuroGastro 2016
Bartscher zaprezentował część oferty ze swojego katalogu, kładąc szczególny nacisk na piece konwekcyjno-parowe,  witryny chłodnicze oraz witryny grzewcze.
Witryna firmy Bartscher
Witryny chłodnicze Bartscher wyposażone w oświetlenie typu LED są bardzo często wybierane przez klientów ze względu na łagodne i zarazem jasne światło, pomagające eksponować produkty.

BRAK KOMENTARZY