20. Międzynarodowe Targi EuroGastro

1602

20 lat spotkań biznesu na EuroGastro

Jubileuszowa edycja 20. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro odbędzie się w dniach 6-8 kwietnia br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Od dwóch dekad przedstawiciele sektora HoReCa spotykają się na wiosnę w Warszawie, aby poznać nowości i porozmawiać z dostawcami sprzętu, produktów i półproduktów niezbędnych do prowadzenia biznesu, a także poszerzyć wiedzę podczas szkoleń i konferencji.

Targi EuroGastro to miejsce odwiedzane przez właścicieli i zarządzających restauracjami, hotelami, barami i kawiarniami, szefów kuchni, barmanów, baristów oraz przedstawicieli sektora cukierniczego i piekarniczego. Co roku goszczą tu kulinarni mistrzowie, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem podczas pokazów i konkursów. W tym roku nie zabraknie Roberta Sowy, Teo Vafidisa  i wielu innych znamienitych kucharzy i cukierników.

Oferta wystawców siłą EuroGastro

Tradycyjnie na targach zaprezentują się producenci i dostawcy najwyższej jakości wyposażenia zaplecza kuchennego, takiego jak piece konwekcyjno-parowe, meble ze stali nierdzewnej, akcesoria dla gastronomii czy sprzęt cateringowy. Dostępny będzie również szeroki wybór elementów wyposażenia sal restauracyjnych i barów, dekoracji wnętrz, zastaw stołowych, porcelany i szkła. Nie zabraknie dostawców oprogramowania, urządzeń fiskalnych i monitoringu. W ofercie znajdą się napoje, piwa, nalewki, wina i mocne alkohole oraz produkty i półprodukty spożywcze dla wszystkich sektorów gastronomii. Swoją ofertę przedstawi aż 12 producentów win z portugalskiego rejonu Tejo.Wśród wystawców będą firmy, które od lat są obecne na EuroGastro. Dodatkowo okrągłe rocznice będą świętować m.in. Dora Metal, która działa na rynku już od 25 lat czy Pro Ascobloc, który obchodzi 20-lecie działalności.

Kawa w nowej odsłonie

Nowością Targów EuroGastro będzie specjalna strefa – Coffee Village. Zaprezentują się tam kraje słynące z upraw kawy, m.in. Brazylia i Jamajka. Odbędą się degustacje oraz biznesowe spotkania branży kawowej. Strefa Coffee Village będzie także areną zmagań baristów podczas VIII Olimpiady Kawy® pod patronatem SCAE oraz Finału I Olimpiady Kawy® dla Szkół Gastronomicznych.

Rejestracja online

Przy rejestracji online przedstawiciele branży otrzymają 50% zniżki na bilet wstępu. Więcej informacji:  www.eurogastro.com.pl. Do zobaczenia na EuroGastro!

BRAK KOMENTARZY